پرش لینک ها

درباره ما

وقتی یک لبخند زیبا بر لبان شما می‌افتد، نه‌تنها خودتان، بلکه دیگران هم احساس بهتری خواهند داشت. دندان‌ها، همیشه نماد زیبایی و سلامت بوده‌اند، نقش مهمی در ایجاد اعتماد به نفس ایفا می‌کنند و در کیفیت زندگی شما نیز تاثیرگذار هستند.

رویای ما، خلق خلق یک لبخند است!

18 سال است که در کلینیک دندان‌پزشکی صدف، متعهد به ارتقاء کیفیت زندگی شما از طریق بهبود سلامت دهان و دندان‌هایتان هستیم. آرامش و راحتی شما برای ما اولین اولویت است و با استفاده از پیشرفته‌ترین و به‌روزترین تجهیزات دندان‌پزشکی، تمام تلاش خود را می‌کنیم تا محیطی مطمئن برای جلسات درمانی شما فراهم کنیم.

ماموریت ما، ایجاد تغییر در زندگی بیمار است. ما عمیقا به بیماران خود اهمیت می‌دهیم و می‌کوشیم تا بهترین راهکارها را به آن‌ها ارائه کنیم. ما از طریق آموزش مداوم، به رشد مهارت‌های حرفه‌ای خود ادامه خواهیم داد تا بهترین باشیم. ماموریت ما این است که به‌عنوان یک واحد منسجم برای ارائه بهترین خدمات دندان‌پزشکی به همه سنین تلاش، و مانند اعضای خانواده خود از آن‌ها مراقبت کنیم. ما بیماران خود را با صبر و مهربانی درمان خواهیم کرد.

هدف ما نشاندن لبخند رضایت بر لب‌های شماست.

چرا کلینیک دندان‌پزشکی صدف؟

ما به رعایت اصول اخلاقی و حرفه‌ای در ارتباط با شما متعهد هستیم. اعتماد شما ارزشمندترین سرمایه ماست.

ما به آموزش در زمینه بهداشت دهان و مراقبت‌های دندانی توجه ویژه‌ای داریم و به شما کمک می‌کنیم تا از مشکلات احتمالی جلوگیری کنید.

مابابهره‌گیریازتکنولوژی‌هایپیشرفته،می‌کوشیمخدماتیارائهدهیمکهشایستهشماباشد. فناوری‌های به‌روز، به ما کمک می‌کنند تا موثرترین درمان‌ها را ارائه کنیم.

ما می‌دانیم که هزینه‌های درمان نسبتا زیاد است. بنابراین برای رفاه حال مراجعان با بسیاری از بیمه‌های تکمیلی قرارداد بسته‌ایم

ویژگی های کلینیک صدف

ما عمیقا به بیماران خود اهمیت می‌دهیم و می‌کوشیم تا بهترین راهکارها را به آن‌ها ارائه کنیم.

دندانپزشکان با تجربه

مشاوره آنلاین رایگان

گارانتی خدمات دندانپزشکی

هزینه‌های شفاف

تیم پزشکان کلینیک دندانپزشکی صدف

ادعا نمی‌کنیم که بهترین هستیم، چون این قضاوت به عهده شماست. اما با تیمی مجرب از دندان‌پزشکان متخصص و اعضای هیات علمی دانشگاه‌های معتبر کشور و استفاده از تجهیزات پیشرفته، به شما کمک می‌کنیم تا یک لبخند زیبا و سالم داشته باشید.

dentist
dentist
dentist
7m+
تعداد خدمات ارائه شده
130k+
تعداد مراجعین
21+
دندانپزشکان
هدف ما نشاندن لبخند رضایت بر روی لب های شماست
کودکان ما را دوست دارند، والدین به ما اعتماد دارند. ما می‌دانیم که مراجعه به دندان‌پزشک ممکن است برای کودکان ترسناک باشد، بنابراین محیطی دلنشین و دوستانه ایجاد کرده‌ایم تا هر استرسی را از کودکان دور کنیم. تیم متخصص ما با دقت، حساسیت و عشق فراوان از کودکان مراقبت می‌کنند و به آن‌ها نشان می‌دهند که مراقبت از دندان‌هایشان چقدر مهم است. روی ما حساب کنید
بیمه های طرف قرارداد
همین‌جائیم، نزدیک شما
ما به همراهی شما افتخار می‌کنیم. همین امروز به ما ملحق شوید و با ایجاد یک تغییر اساسی، زندگی بهتر و زیباتری را تجربه کنید.
تماس
واتس اپ
مسیریابی
نوبت دهی آنلاین